Chomutovská knihovnaChomutovská knihovna

TRANSLATE

Vážení čtenáři,

předem objednané knihy, časopisy, CD, DVD, hry a vyřízené rezervace si můžete vyzvedávat ve výdejním okénku, které se nachází v oddělení beletrie směrem k tržnici. Otevřené je od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Objednávky přijímáme e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na čísle 474 619 341 nebo online přes konto čtenáře. Rezervace a odložení z poličky nebudou zpoplatněny. Knihy vracejte výhradně přes bibliobox. Online katalog najdete na https://chomutovskaknihovna.tritius.cz/.

Výdejní okénko funguje také na pobočce Březenecká, a to v pondělí a ve čtvrtek od 9:00 do 17:00. Objednávat můžete na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na čísle 725 946 027 nebo také online přes konto čtenáře.

Knihy si můžete vypůjčit i na pobočce kino Oko, ale pouze v pátek mezi 14:00 – 17:00. Objednávat můžete na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na čísle 607 393 451 nebo online přes konto čtenáře.

Všechny výpůjčky jsme vám prodloužili až do 31. března 2021.

Seniorům nad 65 let nabízíme zdarma odvoz knih domů.

Výstavní prostory jsou uzavřeny.